جادوی رنگ و شمع

جادوی رنگ و شمع1

جادوی رنگ و شمع ، امری واقعی است که بر اساس رنگ درمانی انجام می‌گیرد. هر رنگ فرکانس مخصوص به خود را دارد و بر همین اساس، تاثیر منحصر به فردی روی روح و روان انسان می‌گذارد. ما می‌توانیم از این فرکانس‌ها استفاده کنیم تا به کمک آن‌ها نیروهای روحانی خود را افزایش دهیم. آتش و نور، نیز هرکدام به نوبه خود دارای انرژی هستند، بنابراین دور از ذهن نیست که اگر، رنگ، آتش و نور را با یک دیگر ترکیب کنیم و کمی دانش روانشناسی چاشنی آن کنیم، بتوانیم یک انرژی جادویی خلق کنیم.

جادوی لون (رنگ) و شمع ، یک متد روان درمانی خاص است، که استفاده از آن توسط برخی از روانشناسان توصیه می‌شود. طبق این متد، شما باید در روز شنبه کنار نور قندیلی به رنگ بنفش یا مشکی، در روز یکشنبه کنار نور قندیلی به رنگ زرد یا طلایی، در روز دوشنبه کنار نور شمعی به رنگ نقره‌ای، خاکستری یا سفید، در روز سه‌شنبه کنار نور شمعی به رنگ قرمز، در روز چهارشنبه کنار نور شمعی به رنگ بنفش، در روز پنجشنبه کنار نور شمعی به رنگ آبی و در روز جمعه کنار نور شمعی به رنگ سبز مدیتیشن کنید.

معنانی و نمادهای به کار رفته در جادوی رنگ و شمع

وقتی صحبت از جادوی شمع و رنگ می‌شود، همه چیز کاملا به فرکانس‌ها برمی‌گردد. شکل چینش الوان در روتین هفتگی جادوی رنگ و شمع، به گونه‌ای است که نیازهای فردی یک انسان را به طور کامل پوشش دهد. جدای از روتین ذکر شده، شما می‌توانید بسته به مشکلات فردی خود، روتین لون شمع مخصوص روزهای مختلف را تغییر دهید، اما برای انجام این کار باید با معنا و نماد هر لون آشنا باشید.

جادوی رنگ و شمع

اگر می‌خواهید از این جادو برای بهبود آلرژی‌های خود استفاده کنید، زیر نور شمع بنفش مدیتیشن کنید، اگر قصدتان از به کار گرفتن جادو مقابله با استرس و آرامش اعصاب است، می‌توانید زیر نور شمع قرمز حرکات مدیتیشن را انجام دهید. اگر حس می‌کنید اخیرا بی‌حوصله و افسرده هستید، مدیتیشن زیر نور شمع نیلی یا نارنجی می‌تواند کمکتان کند. برای مقابله با بی‌خوابی، نور قندیل آبی را امتحان کنید، در ضمن نور قندیل آبی می‌تواند در کاهش دمای بدنتان نیز تاثیرگذار باشد. اگر هدفتان از مدیتیشن رفع سر درد است، احتمالا استفاده از قندیل‌های سبز برایتان سودمند باشد. یکی از اصلی‌ترین گام‌ها برای عملی کردن جادو، مسح دادن قندیل در روغن‌های گیاهی است، برای این کار می‌توانید از روغن زیتون استفاده کنید. قندیل‌ها انواع مختلفی دارند و مناسب‌ترین نوع آن‌ها برای انجام این متدهای شفابخش جادویی، نوع double action است.

چرا این متد را با پیشوند جادو نام می بریم ؟

همانطور که پس از مطالعه مطالب فوق در‌می‌یابیم، لفظ جادو صرفا به این دلیل به عنوان پیشوند این متد روان درمانی انتخاب شده که صفر تا صد آن صرفا به واسطه انرژی انجام می‌گیرد، اما نه انرژی و نیروهای ماورایی، بلکه انرژی نور که سال‌ها است به زندگی انسان‌ها معنا بخشیده و موجب پیشرفت تمدن بشری شده. الوان حیات خود را مدیون نور هستند، به همین دلیل گاهی این متد را با نام، متد روان درمانی جادو با نور نیز معرفی می‌کنند.

مطلب پیشنهادی :

انواع رنگ شمع سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code